תיקים בהם טיפלתי

בזכות עבודה קשה, התמדה וחתירה לניצחון ללא פשרות עבור לקוחותיי הצלחתי להשיג לא מעט נצחנות. הרי הם לפניכם : 

אי יידוע אשה במהלך היריון על האפשרות לבצע בדיקה גנטית באמצעותה, ניתן היה לאבחן כי העובר אותו נושאת האשה לוקה בחסר גנטי שגורם לבעיות התפתחויות ובהן אוטיזם.  במשפחה קיבלה פיצוי של מיליוני שקלים

אי מתן הסבר נאות לאשה בהיריון בסיכון בנוגע להפניה לבית חולים , כתוצאה מכך הגיעה באיחור ניכר ובבית החולים אובחן כי העובר סובל מממצוקה נשימתית ונולד עם שיתוק מוחין. המפחה קיבלה פיצוי של מליוני שקלים.

בגבר כבן 70 שסבל מתסמינים של תכיפות במתן שתן ולא הופנה ע"י רופא המשפחה וואורולוג לבדיקות אבחון, כתוצאה מכך אובחן הסרטן בשלב מפושט של המחלה. המשפחה קיבלה פיצוי של מאות אלפי שקלים.

באשה כבת 40, אשר עברה בדיקת הדמיה בשד שפוענחה כתקינה ולאחר כשנה אובחנה עם סרטן השד בשלב מפושט . ברביזיה (בדיקה חוזרת) שבוצעה לבדיקת ההדמיה התגלה ממצא החשוד כגידול ממאיר. המשפחה קיבלה פיצוי של מאות אלפי שקלים.

כתוצאה מדימום מוחי שלא אובחן וטופל במועד וכתוצאה מכך נפטר היילוד שעות לאחר הלידה. המשפחה קיבלה פיצוי של מאות אלפי שקלים.

בגבר כבן 60 שהגיע לבית חולים עם תסמינים נוירולוגים ולא קיבל טיפול רפואי בחלון הזמנים המקובל וכתוצאה מכך נפטר בבית החולים. המשפחה קיבלה פיצוי של מאות אלפי שקלים.

במהלך הפסקה בבית הספר-מדובר בקטין שסבל מאירוע של התקף אסתמה טופל באופן רשלני ע"י כוחות ההצלה שהגיעו לבית הספר כשבנוסף בית הספר כשל בניהול המקרה בהתאם לנהלי משרד החינוך, כתוצאה מכך נפטר הקטין. למשפחה נפסק פיצוי של מיליוני שקלים.

מדובר בבני זוג שבמהלך היריון נאלצו לעבור הליך של לידה שקטה, בשל מום מוחי שנתגלה בעובר. לאחר הלידה הועבר העובר לנתיחה במכון פתולוגי וקבורה באמצעות בית החולים . לאחר שנתיים וחצי נתגלה לבני הזוג כי העובר לא נקבר וכי הנתיחה לא הושלמה . בית המשפט פסק לבני הזוג פיצוי של מאות אלפי שקלים.

מדובר בלידה בביה"ח במזרח ירושלים שניהל הליך של לידה  באופן רשלני וכתוצאה מכך נולד תינוק הסובל מקרע במקלעת הברכיאלית שסבל משיתוק ע"ש ארב (erbs palsy) בגפה הימנית וסבל מנכות בשיעור של 50%, בית המשפט פסק למשפחה פיצוי של מיליוני שקלים.

רוצים לקבל את הליווי המקצועי ביותר? רוצים להיות בטוחים שיש מי שנלחם עבורכם ברגעים הקשים? בואו נדבר

Call Now Button דילוג לתוכן