אודות

אודות עורך דין רשלנות רפואית נורית אוטיץ

אודות עו"ד נורית חזקיה אוטיץ, משרד מוביל בייצוג בהליכי תביעת רשלנות רפואית.

משרדי הנו משרד בוטיק מומחה בתביעות נזקי גוף ורשלנות רפואית בפרט, במהלך 15 השנים האחרונות צברתי ניסיון רב בניהול הליכי משפטיים מסוג זה וליווי משפחות להצלחה בקבלת פיצוי כספי.

בראייתי הליך משפטי בתחום הרשלנות הרפואית הוא הליך ייחודי ולכן ניהול התביעה בבתי המשפט ומול גופים ציבוריים מהגדולים במדינה(קופות החולים ובתי חולים) מצריך מיומנות, ניסיון, בקיאות והכרת הסוגיות המשפטיות וזהו לשיטתי המפתח להצלחה.

הליך משפטי בתחום נזקי הגוף ותביעות רשלנות רפואית הוא הליך ארוך, המצריך ראייה אסטרטגית לצד שימוש בטקטיקות ניהול שיובילו לתוצאה הטובה ביותר בהתאם לכל הליך.

הניסיון שרכשתי לאורך השנים, הכרת סוגי התביעות, אופן ניהולן, יצירת קשרי עבודה מול מומחים רפואיים מהטובים שקיימים בארץ, משפרים באופן מובהק את היכולת להצליח בתיקים מורכבים אלה.

ליווי משפחות להצלחה בהליכים משפטיים

אני מלווה לאורך שנים ארוכות משפחות שנפגעו כתוצאה ממקרי רשלנות רפואית , בהליכים משפטיים ומבינה היטב את הקשיים של המשפחות.

המטרה העומדת לנגד עיני בתביעות רשלנות רפואית ונזקי גוף, היא שהמשפחה אותה אני מלווה תקבל פיצוי כספי משמעותי, שתואם את נסיבות המקרה הספציפי.

אין לי את היכולת לרפא או להשיב לחיים אדם שנפטר, יחד עם זאת אני חותרת לכך שאותו אדם או משפחה יזכו בפיצוי כספי משמעותי שיאפשר להם איתנות כלכלית ושלווה לכל הפחות בתחום זה.

עם השנים חילחלה בי ההבנה שמעבר לייצוג המשפטי, מדובר במשפחות פגועות וכאובות שתפקידי הוא ללוות אותן ולתת להם תמיכה וביטחון לאורך התהליך המשפטי הארוך והסבוך שכרוך בתביעות מסוג זה.

אני רואה חשיבות רבה בשיתוף המשפחות בתהליך ועידכונן השוטף , היות ואני רואה בכך מנוף לבניית אמון הדדי והענקת תחושת ביטחון ללקוחותיי, נושא זה מהותי עבורי בפרט היות ומדובר בהליכים משפטיים ארוכים המצריכים אורך רוח, על מנת להגיע לתוצאה אופטימלית עבור כל תיק ותיק בהתאם לנסיבותיו.

אודות – תחומי מומחיות

רשלנות רפואית בהיריון ולידה , רשלנות רפואית בטיפול בקטינים, איחור באבחון סרטן, טיפול במחלות זיהומיות, רשלנות רפואית בהליכים כירורגיים, רשלנות רפואית בניתוחים בריאטריים, איחור באבחון וטיפול באירוע מוחי או אירוע לבבי, תאונות דרכים, תאונות עבודה, תביעות סיעוד.

שתפו:

תוכן עניינים

מאמרים נוספים

רשלנות רפואית בלידה

רשלנות רפואית בלידה

מאמר זה מסביר את המורכבות של רשלנות רפואית בלידה, תוך התמקדות בהגדרתה, הסיבות וההשלכות שלה. מהי רשלנות רפואית בלידה? רשלנות רפואית בלידה היא סוג של

רשלנות רפואית בהריון

רשלנות רפואית בהריון

רשלנות רפואית בהריון היא נושא חמור שעלול להוביל לתוצאות הרסניות הן לאם והן לתינוק. מאמר זה נועד לספק סקירה כללית של סוגי הבדיקות השונות שבוצעו

פטור ממס עקב נכות

פטור ממס עקב נכות

כל המידע החשוב אודות פטור ממס עקב נכות, מהו הפטור וכיצד הייצוג המקצועי יכול להוביל לתוצאות הטובות ביותר. מהן הסיבות הרפואיות המזכות פטור ממס? אנשים

רשלנות רפואית עקב אבחנה שגויה

רשלנות רפואית עקב אבחנה שגויה

רשלנות רפואית עקב אבחנה שגויה של מחלה היא נושא חמור ולעתים קרובות מתעלמים ממנו. במאמר זה נסביר את ההשלכות של אבחון שגוי, את האפשרויות המשפטיות

Call Now Button דילוג לתוכן